Liturgia


Czytania na dziś »

Komentarz do Słowa na dziś


Ambona > Ogłoszenia duszpasterskie


XXIV Niedziela zwykła rok A2017-09-11

Ogłoszenia duszpasterskie

na 24 Niedzielę Zwykłą – 17 września 2017 r.

 

Dziś

1.     Dziś o godz. 17.00 spotkanie formacyjne Róż Różańcowych, wymiana tajemnic, konferencja duchowa, modlitwa różańcowa, nieszpory i Msza Św. w intencjach Żywego Różańca.

2.     Składamy podziękowanie za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę, które są przeznaczone na cele inwestycyjne naszego kościoła. W intencji dobrodziejów i ofiarodawców o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza Święta.

 

W tygodniu

3.     W przyszłą niedzielę, po Mszach Świętych, będą zbierane do puszek ofiary przeznaczone na utrzymanie naszego paulińskiego Wyższego Seminarium Duchownego na Skałce w Krakowie.

4.     W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek – święto – Św. Stanisława Kostki, zakonnika, w środę – wspomnienie Św. męczenników z Korei, w czwartek – święto Św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, w sobotę – wspomnienie Św. O. Pio, kapłana.

 

Sprawy ogólne

5.     Polecamy prasę katolicką, jest do nabycia tygodnik katolicki: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, dla dzieci „Mały Gość Niedzielny ”. Są również kalendarze diecezjalne na 2018 r. w cenie 5 zł. Ofiary ze sprzedaży przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne w Kaliszu.

6.     Wszystkim parafianom, gościom, czcicielom Miłosiernego Jezusa Pięciorańśkiego, dziękujemy za życzliwość, modlitwy i składane ofiary.

 

Zapowiedzi

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Damian Kaczmarek, kawaler, zamieszkały ul. Kilińskiego w Wieruszowie

i Katarzyna Kmiecik, panna, zamieszkała ul. Świerczewskiego w Wójcinie

Zapowiedź II

Jeśli ktokolwiek znałby przeszkody zachodzące między narzeczonymi, jest proszony o zgłoszenie ich w kancelarii parafialnej

 

Programista PHP: Michał Grabowski | Opracowanie graficzne: Havok.pl